Aktuality

Európa v pobybe

12.5.2017

Minulý měsíc se uskutečnilo zajímavé diskusní setkání k současným problémům Evropské unie u příležitosti vydání publikace "Europa v pohybe", která je společným dílem odborníků ze SR a ČR. Na úvod vystoupil europoslanec za SR a dlouholetý ministr zahraničních věcí v letech 1998-2006 JUDr. Eduard Kukan. Na otázky posluchačů odpovídali rovněž autoři publikace Ing. Dušan Rozbora - vícenásobný velvyslanec SR ve Finsku, Norsku a na Kypru a vedoucí protokolu presidenta SR Rudolfa Schustera, Prof. Ing. Oldřich Rejnuš z Podnikatelské fakulty VUT v Brně,Doc. Ing. Jiří Blažek z Právnické fakulty MU v Brně, Doc. PhDr. Lukáš Valeš z Filozofické fakulty ZU v Plzni a PhDr. Jozef Vlčej ze Středoevropské vysoké školy      ve Skalici. Na závěr se uskutečnila autogramiáda. Další diskuzní večer by měl proběhnout v červnu.

20 let partnerství IMPS a WABCO

28. 4. 2016

Slavíme významné jubileum! Letos je to přesně 20 let, kdy se zrodila spolupráce mezi IMPS a WABCO. Již dvě desítky let rozvíjíme přátelské vazby a obchodní vztahy a společně pomáháme našim zákazníkům naplňovat jejich přání, potřeby a sny.

Za ta dvě desetiletí jsme my v IMPS prošli mnoha cestami. Zažili jsme léta explozivního i organického růstu. Nyní jsme vyváženou, stabilní společností, s perspektivou dalšího rozvoje. Stále máme nové nápady, nové cíle. Budeme silnější než kdy dřív. Díky WABCO. Díky spokojeným zákazníkům. Díky vám!

Nový web WABCO díly

1. 3. 2016

Moderní, zbrusu nový web wabco-dily.cz právě spatřil světlo světa. S podporou společnosti UNIFER jsme pro vás připravili svěží, dynamický a intuitivní web. Snažili jsme se o účelnou jednoduchost, vzdušnost, stručnost a především o to, aby stránky byly uživatelsky přívětivé.

Samozřejmě jsme nezapomněli ani na trendy responzivní design, který se plně přizpůsobí vašim notebookům, tabletům a chytrým mobilním telefonům. Budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám naše nové internetové stránky líbí a co bychom případně mohli upravit, zlepšit. Děkujeme. Tým IMPS.