Aktuality

Európa v pobybe

12.5.2017

Minulý měsíc se uskutečnilo zajímavé diskusní setkání k současným problémům Evropské unie u příležitosti vydání publikace "Europa v pohybe", která je společným dílem odborníků ze SR a ČR. Na úvod vystoupil europoslanec za SR a dlouholetý ministr zahraničních věcí v letech 1998-2006 JUDr. Eduard Kukan. Na otázky posluchačů odpovídali rovněž autoři publikace Ing. Dušan Rozbora - vícenásobný velvyslanec SR ve Finsku, Norsku a na Kypru a vedoucí protokolu presidenta SR Rudolfa Schustera, Prof. Ing. Oldřich Rejnuš z Podnikatelské fakulty VUT v Brně,Doc. Ing. Jiří Blažek z Právnické fakulty MU v Brně, Doc. PhDr. Lukáš Valeš z Filozofické fakulty ZU v Plzni a PhDr. Jozef Vlčej ze Středoevropské vysoké školy      ve Skalici. Na závěr se uskutečnila autogramiáda. Další diskuzní večer by měl proběhnout v červnu.

25 let partnerství IMPS a WABCO

11. 3. 2021

Slavíme významné jubileum! Letos je to přesně 25 let, kdy se zrodila spolupráce mezi IMPS a WABCO. Již dvě desítky let rozvíjíme přátelské vazby a obchodní vztahy a společně pomáháme našim zákazníkům naplňovat jejich přání, potřeby a sny.

Za tuto dlouhou dobu jsme i my v IMPS prošli mnoha cestami. Zažili jsme léta explozivního i organického růstu. Nyní jsme vyváženou, stabilní společností, s perspektivou dalšího rozvoje. Stále máme nové nápady, nové cíle. Budeme silnější než kdy dřív. Díky WABCO. Díky spokojeným zákazníkům. Díky vám!

Společně vítáme nový e-shop

10. 3. 2021

www.eshop.imps.cz

Moderní, zbrusu nový e-shop právě spatřil světlo světa. S podporou společnosti UNIFER jsme pro vás připravili svěží, dynamické a intuitivní nákupní prostředí. Snažili jsme se o účelnou jednoduchost, vzdušnost, stručnost a především o to, aby byl e-shop uživatelsky přívětivý právě pro Vás, naše dlouholeté i nové zákazníky, tak neváhejte a registrujte se. Samozřejmě také na našich webový stránkách www.wabco-dily.cz naleznete přímou cestu k registraci a nejvýhodnějšímu nákupu pro Vás.

Samozřejmě jsme nezapomněli ani na trendy responzivní design, který se plně přizpůsobí vašim notebookům, tabletům a chytrým mobilním telefonům. Budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám náš nový e-shop líbí a co bychom případně mohli upravit, zlepšit. 

Děkujeme. Tým IMPS.